OBCHODNÍ PARTNEŘI

ESHOP na plastové obaly

EPLUSE

ESHOP na lahve na mléko

 ESHOP na lahve na víno

Lahve na víno

Zenit - Čáslav

Výroba lahví s.r.o.

Lahve na pivo

E-SHOP


 


O NÁS

 

SÍDLO FIRMY A DATUM ZALOŽENÍ:


Firma byla založena v roce 2007 a sídlí v Lanškrouně. Město Lanškroun leží na hranici Moravy a Čech v blízkosti Orlických hor a žije zde okolo 10 000 obyvatel. Město je velmi průmyslově založeno a sídlí zde řada světových firem např. INA, AVX, SOMA, FORTEL, SCHOTT, FOREZ. Tyto firmy a jejich subdodavatelé zaměstnávají velkou část lidí z regionu.

Hlavní činností firmy:

  • nákup a prodej  plastových obalů na čistící prostředky a kosmetiku. Během prvních dvou let  firma získala významné zakázky na dodávky kanystrů, lahví a začala tak upevňovat pozici na českém trhu. S rostoucími požadavky zákazníků na množství, přesné dodávky, kvalitu a cenu výrobků se firma rozhodla, že změní obchodní strategii a do 5let se stane plnohodnotným výrobcem plastových obalů. Velký vliv na rozhodnutí měli dodavatelé od kterých firma nakupovala. Psal se rok 2009 kdy se ve firmě objevil první poloautomatický vyfukovací lis a výroba byla úspěšně zahájena.

 

VÝROBA LAHVÍ Z HDPE a PP  od roku 2009 po současnost 2013

  • výrobní závod v Lanškrouně má dnes 4 vyfukovací lisy od firmy GDK Karlovy Vary s kapacitou 800 000ks lahví měsíčně.
  • vyrábíme chráněné vzory obalů našich zákazníků
  • postupně nahrazujeme dovážené obaly vlastními výrobky a stáváme se samostatným nezávislým výrobcem.Jejich počet neustále roste.
  • skladové a výrobní prostory mají dohromady 3500m2 a jsou dostatečné pro další rozvoj firmy
  • grafiku a desing lahví připravuje vlastní firemní oddělení

VÝROBA LAHVÍ Z PREFOREM - PET LAHVE

  • Druhý výrobní závod je zaměřen na výrobu PET lahví z preforem a je ve firmě BUTELX F.P.H.U. v Polském městě OLKUSZ. Firma je vybavena plnými automaty s výrobní kapacitou okolo 10mil lahví měsíčně.

PODĚKOVÁNÍ ZÁKAZNÍKŮM A ZAMĚSTNANCŮM FIRMY:

  • velké poděkování za náš rozvoj a zahájení výroby patří našim zákazníkům, kteří nám v těžkých začátcích dali důvěru, nakupovali od nás výrobky a tímto velmi výrazně ovlivnili chod a další směr firmy.
  • o nic menší poděkování patří i zaměstnancům firmy, kteří byli od začátku přítomni nové výrobě. Operátorky které pracovali v začátku na  poloautomatickém stroji kdy přetoky oddělovali ručně a nyní pracují na plně automatických strojích. Hlavnímu technologovi panu LADISLAVU DOSTÁLOVI, který nastavoval parametry stroje pro jednotlivé výrobky, učil seřizovače novým věcem, principům zpracování plastů a hlavně přemýšlet.

 

Další informace o vývoji firmy, výrobcích a novinkách se dozvíte v sekci NOVINKY A ROZVOJ FIRMY

S poděkováním Martin Bednář - jednatel firmy

V Lanškrouně dne 25.10.2013

 

OGNmMT