Děti úplňku


Vážený pane Bednáři, 

z celého srdce Vám děkujeme za koupi kalendáře či velkoformátového signovaného plátna Labyrint světa a ráj srdce. Právě díky Vám se podařilo získat částkou 1 513 000 Kč na výstavbu domu Měšice 33 – budoucího domova pro lidi s autismem.


Měšice 33 jsou společným projektem Dětí úplňku a Nautis a díky Vám v něm najdou chráněné bydlení 4 dospělí lidé s poruchou autistického spektra s přidruženým mentálním postižením. Díky Vám budou tito lidé žít důstojný a naplněný život v krásném prostředí. Projekt bude v druhé budově také doplněný o odlehčovací službu pro krátkodobý pobyt dalších klientů s PAS. 

V tuto chvíli máme připravenou žádost o investiční dotaci, hotový projekt a vydané stavební povolení. Projekt má podepsanou smlouvu s obcí věříme, že v létě bychom mohli začít stavět.

Potěší nás, když o tomto dvouletém kalendáři na 2023/2024 dáte vědět svým kamarádům, známým a kolegům, možná i je osloví, a Vy tak uděláte další dobrý dobrý skutek. Ještě zbývá pár posledních kousků! 

Protože věříme, že Vás problematika autismu zajímá, s dovolením Vás přihlásíme k pravidelnému úplňkovému newslettru spolku Dětí úplňku, abyste byli nadále v obraze ohledně našich aktivit a dalších projektů. Odhlásit se můžete kdykoli.

Pokud Vás zaujalo, co děláme, a chcete s námi bojovat za důstojnější životní podmínky a lepší péči pro lidi s autismem, pak se můžete stát součástí naší komunity formou dárcovství. Přispět můžete od částky 300 kč na pravidelné bázi, nebo i jen jednorázově. 

Za každý dar jsme vděčni, každá částka pomůže situaci zas o kousek změnit k lepšímu.

Děkujeme za Vaši laskavou podporu,

Kristina Šedivá