Dávkovací pumpička bílá 237mm 28/410 (Bema02) Lahev k uzávěru v sekci "Související zboží"

Kód: 117
4,73 Kč / ks 5,72 Kč včetně DPH 0,01 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné (>5 ks)

800 ks karton  /  16000 ks paleta

kód 117 čirá   / pumpicka-c-28-410-160mm-cira

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Potřebujete přesné odměření přípravku na kosmetiku, úklidový přípravek či sirup? 

Nabízíme pestrou nabídku dávkovacích pumpiček pro pohodlné aplikování vašeho oblíbeného přípravku. Pumpičky můžete použít na kosmetiku (např. na mýdla, dezinfekce, šampony, gely), úklidové prostředky, hnojiva, ale najdou uplatnění i v kuchyni na sirupy, kečupy, majonézy, hořčice atd. Dávkování pomocí pumpiček je jednoduché, praktické, hygienické a jsou vhodné pro použití s velkoobjemovou kosmetikou. Dávkovací pumpička je šikovná pomůcka, která umožňuje přesné a úsporné naměření přípravku. Našroubujete ji na lahev a stisknutím aplikujete přípravek. Jedno zmáčknutí tlačítka dávkuje od 1,2ml až 3,5ml dle druhy pumpičky. Dávkovací trubičku pumpičky můžete zkrátit zastřižením do požadované délky. Konec hadičky by měl přesahovat délku lahve o 5mm.

Některé pumpičky např. pumpička D 304-03 bílá PROFI, kterou máme v nabídce, jsou specifické pro svoji velikost a průměr nasávací hadičky. Jsou vhodné na výrobky o vyšší hustotě. Hodí se tedy na sirupy, peeling, kečupy, hořčice.

Pumpička D301-07 (28/410) 300mm bílá – kterou najdete u nás v kategorii Uzávěry, pumpy a příslušenství má i potravinářský atest.

Na našem webu určitě najdete velký výběr pumpiček, které by se Vám hodily. Pokud byste se chtěli dozvědět ještě více, neváhejte nás kontaktovat.

  

117

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: