Lahev EPICAP PET 300ml čirá CENA LAHVE BEZ UZÁVĚRU - uzávěry objednávejte v sekci související zboží

Kód: BV 154_1
0,01 Kč / ks 0,01 Kč včetně DPH
CHRÁNĚNÝ VZOR - NELZE OBJEDNAT!

NELZE OBJEDNAT!

405 ks proložka / 2835 ks paleta

BV 154_1 čirá

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnost Mesaverde s.r.o. se zabývá výrobou zdravých potravin, které splňuji požadavky moderní doby a většinu výrobků vyrábí na principu myšlenky  „to-go“.

Tato ryze česká potravinářská společnost nás oslovila s vytvořením lahve pro unikátní projekt zdravý nápoj Take it – Shake it.

Stylový design lahve, která se dobře drží a lehce vkládá do balení se speciálními uzávěry s vnitřní plnící komorou. Lahev EPICAP je jedinečná, zajímavá, opakovaně použitelná. Navržená s reliéfním logem Take it Shake it, které lze poznat na pohmat, při pití produktu. 

Princip konečného výrobku je jednoduchý a velmi zajímavý. V této lahvi, která je součástí balení si zákazník pomocí tekutiny namíchá nápoj dle vlastní chuti.

Uzávěr se našroubuje na PET lahev, která je součástí prodejního balení a jednoduchým stlačením pístu se obsah plnící komory uvolní do vody, mléka atd. Plnící komora, může obsahovat 5-20ml sirupu či koncentrované ovocné šťávy. Po krátkém protřepání vznikne lahodný nápoj, který zažene žízeň dětem i dospělým. Toto řešení umožňuje dodávat na trh nekonečné množství příchutí.

Poptávka po tomto inovativním výrobku je značná a jsme rádi, že jsme se na tomto projektu podíleli.

EPICAP 300ml-9-9-2021_1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: