Lahev PET OKSANA 1l

Kód: BV 177_2/BIL/1K BV 177_1/CIR/1K Zvolte variantu
0,01 Kč / ks 0,01 Kč včetně DPH
CHRÁNĚNÝ VZOR - NELZE OBJEDNAT! CHRÁNĚNÝ VZOR - NELZE OBJEDNAT! Zvolte variantu
Varianta

NELZE OBJEDNAT!

117 ks proložka /  936 ks paleta

BV 177_1 čirá / BV 177_2 bílá

Detailní informace

Detailní popis produktu

Firma DOCHEMA s.r.o. vznikla v polovině roku 2003 jako nástupce sdružení D&Z - CHEMIE, které v oblasti výroby drogistického sortimentu působilo od roku 1995. Hlavními vyráběnými produkty jsou čisticí a odmašťovací, prací a avivážní prostředky, průmyslové odmašťovače, kosmetické výrobky a superkoncentráty.

Od začátku výroby dochází k vývoji vlastních receptur a technologických postupů. Firma DOCHEMA s.r.o. neustálé rozšiřuje sortiment. Inovuje obaly a etikety s využitím nejnovějších vstupních surovin pro náplně a to vše při vysoké kvalitě a nízké ceně, která zákazníka mile překvapí.
Její motto zní: „Ideální výrobky pro Vaši domácnost“

S inovací obalů se firma obrátila na nás s požadavkem navrhnout univerzální lahev, která bude použita pro několik druhů čistících výrobků.

Jedním z nových obalů firmy Dochema s.r.o. je lahev OKSANA – univerzální PET lahev s uchem na čistící prostředky.

V posledních letech se design a trendy PET lahví výrazně změnily. Jednoduchý, čistý a minimalistický design lahve je velmi populární a láká zákazníky. I my jsme zvolili jednoduchý design lahve moderního a elegantního vzhledu. Lahev  je pevná, vyrobená z velmi odolného plastu PET.  Vysoce čirá, i bílá o objemu 1l. Moderní praktické držadlo usnadní přenášení a skladování tekutin. Plastové lahve mají širší hrdlo pro snadné plnění a splňují požadavek zákazníka.

Máte zájem o návrh lahve nebo chcete poptat svůj originální obal, napište nám

 

OKSANA 1l cira-22-9-2022

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: