Případová studie - výroba lahve pro firmu COSTA COFFEE

Costa COFFEE lahve-27-3-2023

 

Cílem našeho projektu bylo vytvořit nový design lahvičky, která každého zaujme.

Luxusní hranatá lahev s reliéfním logem firmy COSTA COFFEE, osloví a ukazuje, že zákazník drží v rukou něco speciálního. Nová lahev ze 100% recyklovaného materiálu musela splňovat určité podmínky, které jsme s klientem odladili. Pravidelná zpětná vazba od klienta pomohla k doladění lahve. Čistý a jednoduchý styl se klientovi líbil a splnil jeho požadavky. Je krásně čirá v objemech 300ml a 700ml. Lahev je vyrobena z pevného, odolného 100% r-PET plastu, s klasickým širokým uzávěrem. Použitím tohoto materiálu se připojují k ochraně životního prostředí. Materiál r-PET se vyrábí recyklací PET, tak společně šetříme přírodní zdroje. Lahev můžete používat opakovaně. 

Lagardère Travel Retail, jako jedna ze dvou divizí skupiny Lagardère Group, je předním světovým provozovatelem ve sféře cestovního maloobchodu. V České republice působí Lagardère Travel Retail, a.s. od roku 1999.
Obchodní strategií skupiny je vytvořit pevný a jedinečný vztah mezi zákazníkem a nabízeným obsahem. Provozuje, inovuje 350 prodejních míst zaměřené na gastronomické potěšení zákazníka, jako výbornou kávu, pečivo ve francouzském stylu nebo občerstvením na cestách i na letišti. Zastřešují silné portfolio značek v oblasti gastro konceptů např. firmu COSTA COFFEE. Costa Coffee je celosvětově nejrychleji rostoucím kavárenským řetězcem, který zákazníci milují pro jeho kávu. Společnost byla založena v roce 1971 bratry Sergiem a Brunem Costa a sídlí ve Spojeném království. Mimo Velkou Británii má řetězec kavárny v dalších 28 zemích celého světa. Kavárny této společnosti najdete na letištích, knihovnách, hotelech, kinech, obchodech TESCO, restauracích, motorestech atd.

S nápojem v této lahvi se setkáte i Vy a věříme, že budete jejich spokojenými zákazníky.

Pokud chcete poptat svůj originální obal, napište nám. 

 

P1 COSTA COFFEE 16-8-2022

P2 COSTA COFFEE 16-8-2022

P3 COSTA COFFEE 16-8-2022