Případová studie - výroba lahve pro firmu DOCHEMA

OKSANA lahev baner-30-3-2023

 

Firma DOCHEMA s.r.o. vznikla v polovině roku 2003 jako nástupce sdružení D&Z - CHEMIE, které v oblasti výroby drogistického sortimentu působilo od roku 1995. Hlavními vyráběnými produkty jsou čisticí a odmašťovací, prací a avivážní prostředky, průmyslové odmašťovače, kosmetické výrobky a superkoncentráty.

Od začátku výroby dochází k vývoji vlastních receptur a technologických postupů. Firma DOCHEMA s.r.o. neustálé rozšiřuje sortiment. Inovuje obaly a etikety s využitím nejnovějších vstupních surovin pro náplně a to vše při vysoké kvalitě a nízké ceně, která zákazníka mile překvapí.
Její motto zní: „Ideální výrobky pro Vaši domácnost“

S inovací obalů se firma obrátila na nás s požadavkem navrhnout univerzální lahev, která bude použita pro několik druhů čistících výrobků.

Jedním z nových obalů firmy Dochema s.r.o. je lahev OKSANA – univerzální PET lahev s uchem na čistící prostředky.

V posledních letech se design a trendy PET lahví výrazně změnily. Jednoduchý, čistý a minimalistický design lahve je velmi populární a láká zákazníky. I my jsme zvolili jednoduchý design lahve moderního a elegantního vzhledu. Lahev  je pevná, vyrobená z velmi odolného plastu PET.  Vysoce čirá, i bílá o objemu 1l. Moderní praktické držadlo usnadní přenášení a skladování tekutin. Plastové lahve mají širší hrdlo pro snadné plnění a splňují požadavek zákazníka.

Máte zájem o návrh lahve nebo chcete poptat svůj originální obal, napište nám

 

OKSANA lahev-30-3-2023

 

2OKSANA lahev-30-3-2023